impotencja_mezczyzn02

Życie seksualne to nieodzowny element każdego związku. Seks dostarcza obojgu dużej przyjemności i daje poczucie bezpieczeństwa. Również w moim związku odgrywa on istotną rolę, dlatego zmartwił mnie fakt, że w miarę upływu czasu, mój organizm się zmienia i mogę mieć problemy z erekcją. Bałem się, że w końcu nastąpi ten moment i wcale się nie myliłem. Coraz częściej nawet jeśli udało mi się osiągnąć wzwód to nie trwał on zbyt długo, a odbycie stosunku seksualnego było niemożliwe. Zarówno ja, jak i moja partnerka byliśmy zawiedzeni i rozczarowani. Nie mogłem sobie z tym poradzić, problem narastał, a ja coraz bardziej się stresowałem.

Moje potrzeby nie szły już w parze z moimi możliwościami. Czułem się coraz częściej upokorzony. Co z tego, że miałem ochotę na moją kobietę, jak w momencie szczytowym mój członek odmawiał posłuszeństwa. Nie miałem już na niego wpływu, można powiedzieć, że żył on własnym życiem. Bałem się, że tak już będzie zawsze, że czas moich przyjemności seksualnych już dawno minął. Mam prawie 50 lat, więc chyba najwyższa pora pogodzić się z tym problemem. Myślałem, że nie pozostaje mi nic innego, jak zaakceptować moją impotencję.

Unikałem zbliżeń, ponieważ seks w moim przypadku równał się ze wstydem. Wiedziałem, że moja partnerka potrzebuje mężczyzny, który ją zaspokoi i da jej to, czego ona oczekuje. Ja niestety nie mogłem spełnić jej fantazji erotycznych. Reklamowane preparaty na impotencje wydawały mi się mało skuteczne, nie wierzyłem w ich cudowne działanie. Jedna coraz częściej zastanawiałem się, czy nie warto któregoś z tym specyfików spróbować.

Początki były ciężkie, tym bardziej, że nie ufałem tym lekom. Stwierdziłem jednak, że muszę spróbować, ponieważ żaden inny pomysł nie przychodzi mi do głowy. Przekonało mnie to, że leki sąleki na potencje przeznaczone dla mężczyzn w moim wieku. Okazało się, że również mój kolega zażywał tego typu tabletki. Chciałem jak najszybciej ich spróbować. 20 minut przed seksem  zażyłem jedną tabletkę i nie żałuję. To był najlepszy krok, jaki w tamten sytuacji mogłem zrobić. Moja erekcja wróciła, a czasem utrzymuje się nawet kilka godzin. Teraz jest ze mnie prawdziwy ogier i znów mogę w pełni korzystać z przyjemności seksualnej.

To niesamowite uczucie, że znowu mogę w pełni korzystać z życia. Mam blisko 50 lat, ale wcale to nie oznacza, że muszę zrezygnować z seksu. Wręcz przeciwnie, teraz nie widzę różnicy w moich możliwościach, jakie miałem 20 lat temu. Wreszcie mogę spełnić najbardziej erotyczne fantazję mojej partnerki, czuje się jak 100% mężczyzna. W tym dyskretnym opakowaniu mieści się mała, ale jakże skuteczna tabletka. Kto by pomyślał, że ma ona taką moc. Odkąd zażywam te tabletki, nie mam problemów z erekcją. Zawsze staję na wysokości zadania, a moja kobieta jest zadowolona i usatysfakcjonowana. Czego więcej może chcieć mężczyzna? Czasem wystarczy trochę poszukać, żeby znaleźć to, czego tak długo się szuka.

 

Więcej informacji na stronie cialis cena.

Comments are closed.