Tabletki na potencję są często ostatnią deską ratunku w przypadku problemów z erekcją.

Mężczyźni trafiający do gabinetów lekarskich mają mieszane uczucia dotyczące ich stosowania i ukryte obawy o własne zdrowie. Niepotrzebnie. Viagra jest takim samym lekiem jak każdy inny. Stosowany w umiarze i odpowiednio do schorzenia, może poprawić kondycję penisa.

tabletki na potencje

Przepływ krwi drogą do sukcesu

Tabletki wspomagające erekcję zwiększają przepustowość naczyń krwionośnych, również tych znajdujących się w penisie. Dzięki takiemu działaniu, męski organ może normalnie twardnieć na skutek podniecenia seksualnego. Na zaburzenia seksualne działają jedynie pośrednio. Faktycznym celem jest układ krwionośny. Bardzo często tabletki na potencję są przepisywane osobom cierpiącym na choroby niedokrwienne serca. Podobnie w przypadku zaburzeń nadciśnienia płucnego, leki te są z powodzeniem stosowane. Przeprowadzono ponad 130 różnych badań na działanie niebieskich pastylek i nie udowodniono żadnego negatywnego działania. Można więc spokojnie je zażywać, o ile zostały kupione w aptece i przestrzega się dawkowania podanego na recepcie.

libido

Erekcja a libido

Niestety, zaburzenia erekcji a spadek libido to kompletnie dwie różne od siebie choroby. Owszem, czasami pierwsza dolegliwość wynika z drugiej, niestety – leczenie jest diametralnie inne. Stosując leki na potencję, można wspomóc kondycję członka i przywrócić mu młodzieńczą sprawność. W żaden sposób nie będą jednak zwiększać ochoty na seks. W tym celu stosuje się afrodyzjaki, a także urozmaica łóżkowe zabawy. Przy obu dolegliwościach nie należy jednak liczyć na cudowne działanie leków. Terapie są długotrwałe i wymagają konsekwentnego działania mężczyzny. W przyjmowaniu tabletek należy zachować umiar, gdyż można się od nich uzależnić. Dodatkowo, warto ograniczyć picie alkoholu – połączenie obu substancji ma bardzo negatywny wpływ na wątrobę. Nie można zapominać również, że napoje procentowe same z siebie obniżają sprawność seksualną – przyczyniają się do problemów z erekcją, przedwczesnego wytrysku i spadku libido.