U większości mężczyzn nie występują problemy z potencją. Są jednak tacy, którzy potrzebują wsparcia w tym zakresie. Wsparcie takie dostępne jest na rynku od prawie dwóch dekad. Właśnie wtedy stworzono pierwszy doustny środek na wzwód. Według szacunków, środki takie potrzebne są obecnie ponad 150 milionom mężczyzn na świecie i ponad 3 milionom mężczyzn w Polsce. Dziś, gama medykamentów na wzwód jest szeroka i rozbudowana. Medykamenty takie wytwarzane są przez wiele firm farmaceutycznych. Działająca od lat w Indiach firma Ajanta Pharma jest producentem cieszących się olbrzymią popularnością wśród użytkowników leków kamagra.

Działanie leku kamagra

Leki te wspierają potencję dzięki zastosowaniu w nich składnika aktywnego o nazwie sildenafil. Aby wzwód był prawidłowy i długotrwały, członek musi być dobrze ukrwiony. To właśnie zapewnia sildenafil, intensyfikując napływ krwi do prącia w trakcie stosunku. Specyfiki, które tu prezentujemy działają skutecznie, bezpiecznie i szybko http://viagra.edu.pl/kamagra.html . Korzystając z nich można być pewnym sukcesu i nie obawiać się o własne zdrowie. Dzięki nowoczesnej technologii wytwarzania, kamagra bardzo rzadko wywołuje niepożądane skutki uboczne.

Kamagra ile przed?

Wielu internautów pyta o to ile minut przed stosunkiem trzeba zażyć kamagrę. Wszystko zależy od tego z jakiej postaci leku się korzysta. Tradycyjne tabletki kamagra zaczynają działać pół godziny po połknięciu. Kamagra w postaci półpłynnego żelu, w formie tabletek musujących i tabletek do ssania zaczyna działać już po kwadransie. Wszystko dlatego, że zawarta w tych formach substancja czynna szybciej dostaje się do krwi.