Słyszałeś o tabletkach kamagra, ale nie jesteś pewny jakie efekty daje ten lek? Poświęć chwilę na przeczytanie tego artykułu, a dowiesz się wszystkiego na ten temat.

Tabletki kamagra

Tabletki kamagra są generycznym środkiem eliminującym zaburzenia erekcji. Działanie ich jest doraźne, czyli dotyczy bezpośredniej przyczyny takich zaburzeń. Po każdorazowym przyjęciu tabletki, przez jakiś czas masz zdolność do osiągania wzwodu. Jak to możliwe? Czy lek może wywoływać wzwód? Owszem może, jeśli zawiera odpowiednie substancje chemiczne, a tak jest w przypadku kamagry. Najważniejszym składnikiem leku jest sildenafil. Nie musisz pamiętać tej nazwy, ważne żebyś wiedział jak działa na Twój organizm. A działa tak, że usprawnia transport krwi do prącia podczas stosunku. Transport ten jest niezbędny, by krew wypełniła znajdujące się w prąciu komórki jamiste. Członek w erekcji, to w istocie prącie wypełnione krwią. W normalnych warunkach nie ma z tym żadnego problemu. Gdy się pojawia, potrzebna jest pomoc z zewnątrz w postaci czynnika chemicznego, który wywoła cały proces.

Jakie są kamagra efekty

Najważniejszym efektem każdorazowego przyjęcia leku jest możliwość osiągania wzwodu, utrzymująca się przez określony czas. Jest to mniej więcej 6 godzin. W tym czasie można wielokrotnie szczytować i wracać do równowagi. Kolejny efekt działania leku, to intensywne doznania podczas seksu. Tabletki kamagra dają także efekt w postaci późniejszej ejakulacji. Jest to bardzo pomocne w przypadku mężczyzn borykających się z przypadłością, jaką jest przedwczesny wytrysk.

Kamagra efekty psychologiczne

Długofalowe działanie kamagry obejmuje również psychikę mężczyzny. Chodzi o to, że kłopoty ze wzwodem wywołują lęk i niechęć do seksu. Seks kojarzony jest z porażką. Powodzenie spowodowane lekiem sprawia, że mężczyzna zaczyna wierzyć w swoje możliwości i przestaje się bać. Zachęcony sukcesem, do kolejnych prób podchodzi na coraz większym luzie. W końcu znika blokada erekcji, jaką był stres związany z porażką. Długofalowym efektem przyjmowania kamagry może być erekcja bez tabletek.

Środki ostrożności

Efekty po leku będą tylko pozytywne, jeśli zachowasz wszystkie środki ostrożności. Nie będziesz przekraczać maksymalnej dawki leku na dobę, tj. 100 miligramów. Nie będziesz zażywać jednocześnie różnych specyfików na wzwód. Nie będziesz łączyć tabletek z alkoholem i tłustymi potrawami. Alkohol w połączeniu z sildenafilem powoduje wystąpienie przykrych objawów ubocznych, a tłuszcz utrudnia działanie leku.