Wszyscy wiedzą, że zdrowie jest najważniejsze. Jednak wielu nie docenia go, dopóki go nie straci. Wtedy zaczyna się żałowanie, że nie dbaliśmy o siebie bardziej. Wtedy, kiedy był jeszcze na to czas. Niestety czasu nie można cofnąć i pozostaje nam tylko dobrze się leczyć i dbać o siebie od teraz. Jak to zrobić? Należy wygospodarować energię i finanse na leki, wizyty lekarskie i zabiegi, które są potrzebne. Weźmy na przykład zaburzenia erekcji. Może do nich dojść z powodu przemęczenia, stresu, braku snu, złej diety, nadwagi, nadużywania alkoholu czy zażywania narkotyków. Największym wrogiem potencji wydaje się jednak być palenie, które zwiększa ryzyko choroby aż o 54%! Zanim więc zaciągniemy się papierosem, pomyślmy o tym, jak to wpłynie na nasz „sprzęt”. Czy w takiej sytuacji jedynym ratunkiem jest Kamagra?

Koszty powrotu potencji – zestawienie cen Kamagry

Niestety regularne zażywanie środków na potencję to nie tylko szansa, ale też koszt, który należy uwzględnić w swoim budżecie domowym. Leki te nie są tanie, głównie ze względu na brak refundacji. Producenci zdają sobie sprawę z tego, że nie są „niezbędne”, a z drugiej strony są bardzo pożądane przez mężczyzn z problemami z potencją. Z tego powodu stworzyliśmy zestawienie cen różnych wariantów Kamagry na zaburzenia erekcji. Dzięki niemu możesz wybrać odpowiedni środek, nie tylko biorąc pod uwagę jego potencjalną skuteczność, ale też to, czy nie zrobi Ci dziury w kieszeni.

Ciekawostka na temat Kamagry

Nie każdy wie, że każda forma Kamagry ma aż 100 mg sildenafilu w jednej tabletce czy saszetce. To ważne, bo Viagra ma trzy różne dawki – 25 mg, 50 mg i 100 mg. W przypadku Kamagry niezależnie od wariantu dostajesz maksymalną dobową dawkę. Nie możesz jej przekroczyć, jeśli nie chcesz narazić się na nieprzyjemne skutki uboczne. Jak prezentują się ceny Kamagry classic?

Jak zaoszczędzić na środkach na potencję?

Kupując środki na potencję, naucz się jednego – niezależnie od wybranego środka, im więcej tabletek kupisz na raz, tym mniejsza będzie cena jednostkowa. Jeśli chcesz więc zaoszczędzić, policz, jak często chciałbyś i będziesz mógł uprawiać seks. Ile potrzebujesz tabletek na jeden miesiąc? A ile na kwartał? Kup od razu zapas na trzy miesiące, a cena jednej tabletki mile Cię zaskoczy.

Ceny klasycznej Kamagry – tabletki po 100 mg sildenafilu

Tak samo jest w przypadku Kamagry classic. Kupując najmniejsze opakowanie po 4 tabletki, zapłacisz za całość 42 zł plus koszty przesyłki (15 zł). Wychodzi 10,5 zł za tabletkę. Sytuacja zmieni się jednak na Twoją korzyść, gdy zdecydujesz się wziąć większe opakowanie, na przykład 16 tabletek (4 blistry po 4 tabletki). Cena będzie wynosiła 125 zł plus 15 zł kosztów przesyłki. To daje niecałe 8 zł za tabletkę, ponad 8 zł, gdy doliczysz transport paczki do domu. Z kolei największe opakowanie kosztuje 500 zł, ale jest w nim aż 80 porcji! Zakładając, że chcesz uprawiać seks codziennie, starczy Ci on prawie na kwartał. Przesyłka jest wtedy gratis.

Super Kamagra to super rozwiązanie problemów z przedwczesnym wytryskiem

Super Kamagry tym różni się od pozostałych czterech produktów firmy Ajanta Pharma, że poza sildenafilem w dawce 100 mg zawiera również dapoksetynę. Co to jest? To substancja, która spowalnia wydzielanie serotoniny. Zwykle serotonina dobrze nam się kojarzy, bo jest neuroprzekaźnikiem odpowiadającym za poczucie szczęścia u ludzi. Jednak gdy jest jej za dużo, prowadzi to do przedwczesnego wytrysku u mężczyzn. Powoduje to u nich frustrację i niezadowolenie partnerek, które dopiero co się rozkręcały w trakcie aktu seksualnego i nie zdążyły doświadczyć orgazmu. Połączenie sildenafilu z dapoksetyną daje długie, satysfakcjonujące zbliżenia, które mogą trwać nawet przez wiele godzin. Kontrola nad wytryskiem i szybsza regeneracja osiągnięta dzięki Super Kamagrze pozwala na wiele zbliżeń w czasie jednego razu. Jak prezentują się ceny Super Kamagry?

Ceny Super Kamagry – tabletki po 100 mg sildenafilu + 60 mg dapoksetyny

Zestaw małych, niebieskich i okrągłych tabletek pakowanych po 4 sztuki kosztuje 120 zł, czyli 30 zł za tabletkę. To o wiele więcej niż w przypadku samej Kamagry, ale lek jest tego wart, jeśli masz problemy z przedwczesnym wytryskiem. Możesz zaoszczędzić, jeśli kupić od razu 16 sztuk. Wtedy zapłacisz 400 zł, czyli 25 zł za porcję. Cena jednostkowa nie zmienia się już później, niezależnie od tego, czy kupisz 16, 20, 24, 28, 32, 36, czy 40 sztuk i dalej wynosi 25 zł.

Ceny Kamagry Oral Jelly – saszetki po 100 mg sildenafilu

 

 

Zupełnie inaczej prezentują się ceny w przypadku Kamagry w żelu – wersji Oral Jelly, występującej w wielu smakach. Wystarczy rozpuścić ją w wodzie, działa już po 15. minutach i oszczędza wątrobę. Cena jednej saszetki waha się od 9 zł do aż 25 zł. Ta ostatnia cena obowiązuje przy zakupie do 3 sztuk, czyli przy koszcie 75 zł. 16 sztuk to już tylko 15,5 zł za jedną saszetkę, co daje 248 zł za całość. Z kolei od 200 sztuk płacisz tylko 9 zł, ale w sumie musisz wydać 1800 zł.

Ceny Kamagry do ssania – tabletki po 100 mg sildenafilu

Kamagra do ssania to owocowe cukierki, które pozwalają w dyskretny sposób zażyć lek. Występują w wielu wariantach smakowych i charakteryzują się przy tym atrakcyjną ceną. Jedna tabletka kosztuje od 16 zł do 20 zł. Kupując czteropak, zapłacimy za całość 80 zł, co daje nam 20 zł za porcję. 16 sztuk to koszt 288 zł, czyli 18 zł za tabletkę. Największe opakowanie, czyli 8 blistrów po 4 tabletki (w sumie 32) ma cenę 512 zł, czyli 16 zł za porcję.

Ceny Kamagry w rozpuszczalnych tabletkach – po 100 mg sildenafilu

Tabletka musująca to kolejny sposób na zachowanie dyskrecji. Zawsze możesz powiedzieć, że zażywasz witaminy. Ta wersja Kamagry sprzedawana jest w tubach po 7 sztuk. Cena jednej porcji waha się od 17 zł do 20 zł. Jedna tuba kosztuje 140 zł, czyli za jedną tabletkę zapłacisz 20 zł. Z kolei 28 tabletek to koszt 532 zł, czyli 19 zł za jedną porcję. Najtaniej wyjdzie kupić 7 tub po 7 sztuk, czyli 49 tabletek – 833 zł, co daje 17 zł za sztukę.